تعرفه تبلغات طراحی سایت فروشگاه بارمان آموزش طراحی سایت

راحت و بدون دردسر میان مطالب ما بگردید

قالب وردپرس شرکتی AccessPress Root

قالب وردپرس شرکتی AccessPress Root
قالب وردپرس شرکتی AccessPress RootReviewed by بارمان دانلود on Aug 13Rating: 5.0قالب وردپرس شرکتی AccessPress Rootقالب وردپرس شرکتی AccessPress Root محصول 2015 از شرکت accesspressthemes رو براتون فارسی سازی و راستچین نمودیم این تم مناسب برای کارهای شرکتی , نمونه کارها , شخصی و .. می باشد و بسیار سبک و دارای حجم بارگزاری بالایی بوده شما می توانید از قالب وردپرس AccessPress Root تا ابد استفاده نمایید زیرا دارای بروز رسانی به موقعی می باشد و ظاهری عالی با رنگبندی زیبایی داشته که هر کسی را به خود جذب می نماید قسمت شعاری داشته و ویژگی های بسیاری دارا بوده که ان را از میان دیگر تمها جدا و متفاوت ساخته شما دوستان عزیز با داشتن این تم زیبا دیگر نگران رتبه سایت خود نباشید زیرا بهینه و سئو شده می باشد. قالب وردپرس شرکتی AccessPress Root دارای اسلایر زیبا و بزرگ در قسمت بالای صفحه اصلی می باشد که می توانید متن هم به صورت اسلایدر قرار دهید و تنظیمات ان بسیار راحت می باشد و از انواع مرورگرها پشتیبانی کرده و می تونید با مرورگر محبوب خود به ان مراجعه نمایید زیرا با انوع انها تست شده می باشد.

قالب وردپرس شرکتی AccessPress Root  محصول ۲۰۱۵ از شرکت accesspressthemes رو براتون فارسی سازی و راستچین نمودیم این تم مناسب برای کارهای شرکتی , نمونه کارها , شخصی و .. می باشد و بسیار سبک و دارای حجم بارگزاری بالایی بوده شما می توانید از قالب وردپرس AccessPress Root تا ابد استفاده نمایید زیرا دارای بروز رسانی به موقعی می باشد و ظاهری عالی با رنگبندی زیبایی داشته که هر کسی را به خود جذب می نماید قسمت شعاری داشته و ویژگی های بسیاری دارا بوده که ان را از میان دیگر تمها جدا و متفاوت ساخته شما دوستان عزیز با داشتن این تم زیبا دیگر نگران رتبه سایت خود نباشید زیرا بهینه و سئو شده می باشد.

قالب وردپرس شرکتی AccessPress Root  دارای اسلایر زیبا و بزرگ در قسمت بالای  صفحه اصلی می باشد که می توانید متن هم به صورت اسلایدر قرار دهید و تنظیمات ان بسیار راحت می باشد و از انواع مرورگرها پشتیبانی کرده و می تونید با مرورگر محبوب خود به ان مراجعه نمایید زیرا با انوع انها تست شده می باشد.

فرستادن دیدگاه


کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

همیشه و در همه جا از آخرین اعلانات سایت با خبر باشید
برای عضویت در خبرنامه پیامکی سایت، عدد 20 را به شماره 500010001000333 ارسال کنید
نام پلن مکان تبلیغات سایز پلن قیمت (تومان)
A1 بالای سایت ۴۶۸×۶۰ 50000
A2 بالای تمام پست ها ۴۶۰×۶۰ 25000
A3 بلوک چپ و راست ۱۲۰×۲۴۰ 25000
A4 در ادامه مطالب ۴۶۰×۶۰ 25000
AT تبلیغات متنی - 10000